Chrzest Święty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Fotografia Chrztu Świętego

To moment wyjątkowy ponieważ jest to pierwszy w życiu sakrament przyjmowany przez dziecko. To niepowtarzalne wydarzenie również dla całej rodziny dlatego warto uwiecznić je w odpowiedni sposób. Pozwólcie, że opowiem Wam historię tego dnia w formie fotoreportażu, który będzie żywą pamiątką na długie lata.




Przygotowania

Każda historia ma swój początek, a w przypadku Chrztu idealnym wstępem do reportażu są właśnie przygotowania. Zdjęcia w domu to również najlepszy czas na bliskie i beztroskie ujęcia samego dziecka, które u siebie czuje się przecież najbardziej swobodnie. Uwielbiam te momenty! To właśnie wtedy powstają w pełni naturalne i wypełnione słodyczą kadry, które najczęściej trafiają do ramek.




Kościół

Najważniejszą częścią Chrztu Świętego jest niewątpliwie ceremonia w kościele. Dzięki znajomości przebiegu obrzędu nie przegapię żadnego z najważniejszych jego momentów i w razie konieczności podpowiem Wam co robić w danej chwili . Podczas mszy staram się być niewidoczny by nie przeszkadzać kapłanowi i wiernym zebranym w świątyni, ale sprytny na tyle, by wychwycić najmniejsze uśmiechy czy gesty Wasze i Waszego dziecka.




Przyjęcie

Uwieńczeniem każdego Chrztu jest spotkanie rodzinne przy obiedzie. Tutaj jestem zdecydowanym zwolennikiem stylu reportażowego, dlatego lubię robić zdjęcia z ukrycia pokazując naturalne emocje i atmosferę panującą podczas przyjęcia. Mogę wykonać kilka zdjęć rodzinnych z najważniejszymi członkami rodziny lub całą grupą jednak nie jestem zwolennikiem wykonywania zdjęć pozowanych z każdym z gości – męczy to nie tylko dziecko ale sprawia również, że zdjęcia z reportażu są dużo mniej urozmaicone i naturalne.




Plener

Uwielbiam robić plenery! Jest to najlepsza pamiątką jaką możecie sobie podarować z tego wydarzenia, a czasami nawet jedyna szansa na profesjonalną sesję rodzinną. To podczas pleneru czuć najwięcej luzu i najłatwiej zawalczyć mi o Wasze szczere uśmiechy i emocje. Uwielbiam zwiedzać, dlatego jestem otwarty na nowe miejsca i lokalizację, w które chętnie pojadę by stworzyć dla Was coś niepowtarzalnego. Jeśli zdecydujecie się na plener w inny dzień to uszanujmy wzajemnie swój czas i spotkajmy się w tygodniu zaraz po uroczystości co znacznie przyśpieszy czas oczekiwania na zdjęcia.



Wybrane kadry z reportaży




Produkty / Dodatki



Aktualnie dostępne produkty:

– drewniane pudełka na odbitki
– fotoksiążki podstawowe
– fotoksiążki profesjonalne
– fotoksiążki profesjonalne z boxem
– fotoalbumy profesjonalne
– fotoalbumy profesjonalne z boxem
– odbitki i wydruki zdjęć

Kliknij w zdjęcie by poznać szczegółową ofertę.




Cennik / Pakiety


PAKIET I
500 zł*
- reportaż z ceremonii w kościele
Oraz do wyboru jedna z opcji:
przygotowania w domu lub reportaż z przyjęcia
 
 
Otrzymują Państwo:
- min. 60 autorsko obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej
- 25 odbitek w formacie 15x23cm
PAKIET II
700 zł*
- reportaż z przygotowań w Państwa domu
- reportaż z ceremonii w kościele
- reportaż z przyjęcia (do 1.5h) lub sesja plenerowa
 
 
Otrzymują Państwo:
- min. 90 autorsko obrobionych zdjęć
- ozdobne pudełko zawierające pendrive'a oraz 40 odbitek w formacie 15x23cm
PAKIET III
900 zł*
- reportaż z przygotowań w Państwa domu
- reportaż z ceremonii w kościele
- reportaż z przyjęcia (do 1.5h)
- sesja plenerowa
 
Otrzymują Państwo:
- min. 120 autorsko obrobionych zdjęć
- ozdobne pudełko zawierające pendrive'a oraz 50 odbitek w formacie 15x23cm

* Do ceny pakietu należy doliczyć ewentualne koszty dojazdu – 0,80 zł/km