Fotografia rodzinna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fotografia rodzinna

Wspólne rodzinne chwile zatrzymane w kadrze to pamiątka o wymiarze ponadczasowym, przekazywana bardzo często z pokolenia na pokolenie. To kontynuacja pięknej tradycji pozwalająca już na zawsze utrwalić Wasze wspomnienia.
Sesja w plenerze

Utrwal chwile Waszego szczęścia w naturalnej scenerii, wśród zieleni lub w miejscu które po prostu lubicie. Naturalne kadry i emocje, bez tony dodatków i sztucznych uśmiechów. Daj się ponieść dobrej zabawie w gronie najbliższych Ci osób, a ja sprawię by te momenty stały się dla Was wyjątkową pamiątką na długie lata. Zadbajmy wspólnie o Wasze wspomnienia.
Sesja lifestyle

Zdjęcia domowe mają swój niepowtarzalny klimat ponieważ są proste, szczere i autentyczne. Mogą przedstawiać Waszą codzienność, pasje czy najważniejsze momenty z życia rodziny. Domowa atmosfera wprowadza w kadry duży luz, spodziewajcie się zatem sporego nieładu i nieplanowanych póz, które w dużym stopniu stworzą klimat tej sesji. Mogę Wam zagwarantować, że będziecie do niej wracać jeszcze wiele razy.Wybrane kadry z sesjiCennik / Pakiety

PAKIET I
350 zł*
Czas trwania: 30-60 minut
 
Otrzymują Państwo:
- 15 autorsko obrobionych zdjęć w formie elektronicznej
PAKIET II
500 zł*
Czas trwania: 60-90 minut
 
Otrzymują Państwo:
- 25 autorsko obrobionych zdjęć w formie elektronicznej

* Do ceny pakietu należy doliczyć ewentualne koszty dojazdu – 0,80 zł/km