Pierwsza komunia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pierwsza Komunia Święta

To pierwszy sakrament, który dziecko przeżywa w pełni świadomie. To duże wydarzenie nie tylko dla niego, ale również dla całej rodziny, warto więc zadbać o to by stało się piękną pamiątką na długie lata. Pozwólcie więc, że jako indywidualny fotograf zarówno dziecka jak i rodziny, towarzysząc Wam od przygotowań aż do przyjęcia, wykonam dla Was reportaż, który w formie zdjęć opowie historię tego święta widzianą moim oczami.
Przygotowania

Każda uroczystość, każde wydarzenie w naszym życiu ma zawsze gdzieś swój początek. W mojej opowieści wszystko rozpoczyna się od zdjęć w domu, gdzie towarzysząc Wam staram się jak najlepiej oddać klimat tych chwil, tych emocji, które obecne są tego dnia u wszystkich domowników. W mojej pracy zawsze stawiam na naturalność, dlatego gdy tylko mogę unikam zdjęć pozowanych – na te przyjdzie jeszcze czas. Jeśli chcecie aby Wasza opowieść rozpoczęła się od zdjęć w salonie kosmetycznym lub fryzjerskim dobrze trafiliście, uwielbiam takie kadry, a przy okazji tworzą one genialny wstęp do reportażu.
Kościół

Najważniejszym elementem Pierwszej Komunii Świętej jest ceremonia w kościele. Tutaj sprawa wygląda następująco – w świątyni przebywać może tylko fotograf wybrany przez daną parafię i to jak najbardziej ma sens. Wyobraźcie sobie teraz kilkunastu fotografów w ciasnym kościele, walczących o jak najlepsze ujęcia, każdy innego dziecka… Zepsuło by to podniosłość chwili i zaburzyło przebieg ceremonii, a nie o to przecież nam chodzi. Swoją pracę rozpoczynam zawsze od ujęć przed kościołem i jeśli dotrzemy do niego odpowiednio wcześniej mogę wykonać też kilka ujęć w jego wnętrzu. Po zakończeniu mszy następuje czas na pamiątkowe zdjęcia grupowe, które mogę wykonać pod kościołem lub też w innym mniej zatłoczonym miejscu co zdecydowanie polecam.
Przyjęcie

Wszystkie ważne chwile zasługują na uroczyste świętowanie ich w gronie najbliższych – to właśnie rodzina jest najważniejszą wartością jaką posiadamy w naszym życiu. Podczas przyjęcia staram się wtopić w otoczenie, uwiecznić najfajniejsze momenty nie wychylając się na pierwszy plan. Uwielbiam styl reportażowy, niepozowane kadry, staram się łapać wszystkie Wasze pozytywne emocje, uśmiechy, gesty – to właśnie one, a nie te powtarzalne ustawiane zdjęcia na tle tej samej ściany stworzą klimat tej opowieści, do której chętnie wrócicie jeszcze nie raz, wspominając ten dzień z uśmiechem na ustach. Zaufajcie mi, wiem co mówię.
Plener

Zawsze to powtarzam i powtórzę jeszcze raz – uwielbiam robić plenery! Zdjęcia wykonane na totalnym luzie, bez zbędnego pośpiechu, wykonane w innym dniu gdzieś na łonie natury, w towarzystwie pięknej zieleni i majowego słońca. To właśnie one najczęściej trafiają w ręce Waszych najbliższych, do ramek i do albumów jako pamiątka na lata. Razem stwórzmy coś, co stanie się ponadczasową pamiątką niosącą za sobą masę pięknych wspomnień. Jeśli zdecydujecie się na plener w inny dzień to uszanujmy wzajemnie swój czas i spotkajmy się w tygodniu zaraz po uroczystości co znacznie przyśpieszy czas oczekiwania na zdjęcia.Wybrane kadry z reportażyProdukty / Dodatki


Aktualnie dostępne produkty:

– fotoksiążka podstawowa
– fotoksiążka profesjonalna
– fotoksiążka profesjonalna z boxem
– fotoalbum profesjonalny
– fotoalbum profesjonalny z boxem
– pudełka na odbitki
– odbitki zdjęć
– płyty DVD i pendrive’y

Kliknij w zdjęcie by poznać szczegółową ofertę.
Cennik / Pakiety


PRZYJĘCIE lub PLENER
400 zł*
Reportaż z przyjęcia (30 zdjęć)
lub
Sesja plenerowa (20 zdjęć)
 
 
Otrzymują Państwo:
20 lub 30 autorsko obrobionych zdjęć w formie elektronicznej
 
PAKIET I
600 zł*
Reportaż z przyjęcia (do 1,5h)
Plener
 
 
 
Otrzymują Państwo:
50 autorsko obrobionych zdjęć w formie elektronicznej
30 odbitek w formacie 15x23cm
PAKIET II
850 zł*
Reportaż z przygotowań w Państwa domu
Zdjęcia przed kościołem
Reportaż z przyjęcia (do 1,5h)
Plener
 
Otrzymują Państwo:
80-100 autorsko obrobionych zdjęć
Ozdobne pudełko zawierające pendrive'a oraz 40 odbitek w formacie 15x23cm

* Do ceny pakietu należy doliczyć ewentualne koszty dojazdu – 0,80 zł/km