O mnie




Prywatnie

Cześć, nazywam się Seweryn i od 30 lat moje życie związane jest z Bełchatowem. Jestem niepoprawnym optymistą, mężem, ojcem, człowiekiem wielu pasji. Uwielbiam podróżować, zwiedzać, odkrywać nowe miejsca i ich historie. Kocham pić kawę o wschodzie słońca patrząc jak przyroda budzi się do życia. Zwykły prosty człowiek szukający piękna w otaczającym go świecie.

Co daje mi fotografia?

Nie wyobrażam sobie życia bez zdjęć, bez uwieczniania wszystkiego tego co nas otacza – piękna, emocji, uczuć, momentów. Sprawia mi to ogromną radość ponieważ mogę robić to co na prawdę kocham stając się jednocześnie częścią czyjejś historii, wspomnień na lata. Fotografowanie daje mi wolność, pobudza wyobraźnię i pozwala dostrzegać świat w zupełnie inny sposób niż dawniej.

Fotografia rodzinna

Zainteresowanie tym rodzajem fotografii pojawiło się u mnie kilka dni po informacji, że sam zostanę tatą. Powód był prosty, poszerzyć swoją wiedzę by móc uwiecznić na zdjęciach dorastanie swojego syna. Z czasem przed moim obiektywem zaczęło gościć coraz więcej dzieci. Zrozumiałem, że jest to droga, którą chciałbym podążać ponieważ bardzo lubię tworzyć kadry przepełnione rodzinnym szczęściem i miłością, dokumentować emocje, relacje i uciekające chwile.


Z pasji do fotografii


Fotografia to dla mnie nie tylko praca i pasja, to przede wszystkim nieodłączna część mojego życia. Zawdzięczam jej bardzo wiele i to głównie ona kreuje mój świat, wybiera ludzi którymi się otaczam. To właśnie ona pozwoliła mi pokazać swój charakter i wrażliwość, cechy które znacząco wpłynęły na mój styl i moją twórczość. Zachęcam do zapoznania się z moim luźnym projektem “po godzinach”, który tworzę już od trzech lat.



Wędrówki po bezdrożach

Nietypowy przewodnik turystyczny